Graphic Design

UI/UX

Branding

Social Media

Hello

Nazywam się Bartosz Witecki i jestem graphic designerem. Pasjonuję się komunikacją marketingową opartą o media interaktywne i nowe technologie.

Ukończyłem studia z zakresu Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnej Komunikacji Marketingowej w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe gromadziłem podczas pracy dla agencji interaktywnych, przedsiębiorstw, startupów oraz klientów indywidualnych. Cztery moje ulubione marki dla których tworzyłem projekty to Citroen, Amrest, Warka i Deutsche Bank.

Prywatnie działam na rzecz ratowania dziedzictwa kulturowego Dolnego Śląska. Jestem założycielem inicjatywy „Polska Dolina Loary” i portalu „Residence Navigator”.

"Projekt serwisu hotelowego zebrał wyśmienite opinie i odegrała istotną rolę w poprawie naszych wyników sprzedażowych. Bartek jest dobrze zorganizowany i kreatywny. W trakcie pracy nad projektem to on nadaje tempo i dopinguje klienta do przestrzegania harmonogramu. Dzięki swojemu doświadczeniu ma możliwość proponowania ciekawych i skutecznych rozwiązań projektowych."

− Katarzyna Hutna, Willa Lawenda

"Zaprojektowanie szaty graficznej magazynu podróżniczego chcieliśmy powierzyć kreatywnemu grafikowi, który potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta - z polecenia trafiliśmy do Bartka. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i jakości finalnego projektu. Design magazynu został również doceniony przez naszych czytelników."

− Agnieszka Bonar-Sadulska, Globtroter Inpiracje

"Zmysł artystyczny, bardzo dobra współpraca w zespole i świetna jakość projektów, zarówno w zakresie webdesignu, e-commerce oraz UI/UX. Polecamy współpracę z Bartkiem ze względu na wysokie kompetencje i terminowość realizacji zleceń."

− Remigiusz Samborski, Netshock.pl

Nowy projekt? Spotkajmy się we Wrocławiu: KONTAKT